“Balti Gladiaator” Modestas Bukauskas teeb oma UFC debüüdi

Põnevad heitlused UFC Võitlussaarel Abu Dhabis jätkuvad Eesti aja järgi ööl vastu neljapäeva ja seekord ka ühe Baltimaade sportlase osalusel. 26-aastane leedulane Modestas Bukauskas teeb oma UFC debüüdi, kohtudes kreeklase Andreas Michailidisega.

Hüüdnime “Balti Gladiaator” kandev Bukauskas pidi kergraskekaalus algselt võitlema Vinicius Moreiraga, ent brasiillane andis positiivse COVID-19 testi, mille järel UFC kiirelt asendusvõitleja leidis.

Klaipedas sündinud Bukauskas läheb matšile peale suurfavoriidina, olles eelnevalt võimutsenud Cage Warriors võitlussarjas, kust ta lahkus kuuematšilise võiduseeria ning kergraskekaalu tiitliomanikuna.

Kogu MMA-karjääri peale on Bukauskasel kirjas kümme võitu ja kaks kaotust ning kõikidest tema matšidest on vaid tema profidebüüt 2015. aastal otsustatud kohtunike häältega.

“Spartalaseks” kutsutav Michailidis on professionaalse vabavõitlejana tegutsenud juba 11 aastat ning tal on kirjas 12 võitu ja kolm kaotust. 31-aastane Ateenast pärit mees teeb samuti oma UFC debüüdi. Seejuures astub ta puuri vaid kolm päeva enne oma pulmi!

Kas Bukauskas jätab Michailidise näo pulmapiltide jaoks sobilikuks, saab näha neljapäeval kell 3.00 algavas otseülekandes kanalis TV3 Sport või veebis go3.tv.

Kommentaarid puuduvad