Barnabas Varga sai karmi vigastuse
Barnabas Varga sai karmi vigastuse — FOTO: Scanpix

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel sai eile õhtul selgeks A-alagrupi paremusjärjestus, kui Saksamaa viigistas viimases voorus Šveitsiga 1:1 ning Ungari alistas 1:0 Šotimaa.

Šveits - Saksamaa 1:1 (28. Dan Ndoye - 90+2. Niclas Füllkrug)

Šotimaa - Ungari 0:1 (90+10. Kevin Csoboth)

Ungari ja Šotimaa vahelist kohtumist varjutas Ungari ründaja karm vigastus kohtumise 68. minutil.

Ungari 29-aastane ründaja Barnabas Varga põrkas kokku Šotimaa väravavahi Angus Gunniga, kelle küünarnukk tabas teda näopiirkonda, peale mida jäi ta väljakule lebama. Pärast viis minutit kestnud mängupausi viidi Varga kanderaamil väljakult minema.

Hiljem tuli teade, et Barnabas Varga seisund on stabiilne, kuid ta peab operatsioonile minema.

Saksamaa hiline viigivärav tõi neile A-alagrupi esikoha. Šveits pääses teisena kindlalt edasi ning Ungari jääb ootama, kuidas läheb teistel alagruppides viimane mänguvoor.