toob sinuni Lidl

Video | Hull mäng! Inglismaa pääses üle noatera veerandfinaali

Harry Kane ja Jude Bellingham (paremal)
Harry Kane ja Jude Bellingham (paremal) — FOTO: Scanpix / AP Photo/Thanassis Stavrakis

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel Saksamaal pääses kolmanda meeskonnana veerandfinaali Inglismaa, kes veel 94. minutil oli Slovakkia vastu 0:1 kaotusseisus.

Slovakkia asus 25. minutil Ivan Schranzi väravast kohtumist juhtima ning juba tundus, et suurüllatus saab teoks, kuid Inglismaa suutis 95. minutil mänguseisu viigistada, kui Jude Bellingham saatis nahkkera ilusa käärlöögiga väravasse. Kohe lisaaja alguses tõi Harry Kane tabamus Inglismaale 2:1 võidu ning pääsu veerandfinaali.

Kohtumise tipphetked:

Veerandfinaalis läheb Inglismaa vastamisi Šveitsiga, kes lükkas välja valitseva Euroopa meistri Itaalia. Edasi on pääsenud ka kodupubliku ees mängiv Saksamaa, kes lõpetas Taani turniiri.