Uskumatu! UEFA tunnistas kaks kuud hiljem oma viga, et Saksamaalt rööviti penalt Hispaania vastu

Marc Cucurella sai palliga vastu kätt
Marc Cucurella sai palliga vastu kätt — FOTO: Scanpix

Suvel toimunud jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel kohtusid omavahel veerandfinaalis Saksamaa ja Hispaania, kus alles lisaaja 119. minuti väravast Hispaania kohtumise võitis.

Hispaania väljaannne Relevo avaldas, et UEFA tunnistas oma viga kaks kuud hiljem, et olukorrast kus Musiala peale lõi ning pall läks vastu Cucurella kätt, oleks pidanud Saksamaa teenima 11 meetri karistuslöögi.

Toona ütles UEFA, et kohtunik Anthony Taylor oli järginud juhiseid ning seda otsust sai toetada, et penaltit ei antud.

Lõpuks tuli Hispaania Euroopa meistriks alistades finaalis Inglismaa 2:1 ning Saksamaa pidu sai lõpu veerandfinaalis.