Reklaam sulgub sekundi pärast

UEFA Euro 2024

toob sinuni Lidl

TOP 5! Just nemad on kõige rikkamad tänavu EM-il mängivad jalgpallurid

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo — FOTO: Scanpix

Suvine jalgpalli EM jõuab Eesti televaatajateni TV3 Grupp Eesti ja Rahvusringhäälingu koostöös. Vaatajale on kõik 51 EM-i finaalturniiri kohtumist vabalt kättesaadavad TV3 ja TV6 ning ERR-i kanalite ETV ja ETV+ vahendusel ning need algavad 14. juunil. Kes on aga varakaimad jalgpallurid, kes tänavu EM-il osalevad?

Cristiano Ronaldo (Portugal) - kogu vara väärtus - 1,24 miljardit dollarit: Ronaldo, mängides Al-Nassris Saudi Araabias, on üks enim tasustatud ja kõige turustatavamate sportlaste hulgas maailmas, teenides märkimisväärseid sissetulekuid reklaamidest ja oma aastapalgast.

Kylian Mbappé (Prantsusmaa) - kogu vara väärtus - 180 miljonit dollarit: Noorest Pariisi Saint-Germaini staarist on saanud üks tipptasustatud mängijaid, omades tulusaid lepinguid ja sponsorlusi.

Robert Lewandowski (Poola) - kogu vara väärtus - 85 miljonit dollarit: Barcelona ründaja on kogunud oma varanduse kõrgete palkade ja reklaamide kaudu, mängides Bayern Münchenis ja Barcelonas.

Kevin De Bruyne (Belgia) - kogu vara väärtus - 85 miljonit dollarit: Manchester City poolkaitsja on üks Premier League'i enim tasustatud mängijaid ja tal on tulusad reklaamilepingud selliste brändidega nagu Nike ja EA Sports.

Manuel Neuer (Bayern München) - kogu vara väärtus - 55 miljonit dollarit: Tema rikkus tuleneb suurest palgast, tulusatest reklaamilepingutest selliste brändidega nagu Adidas ja Coca-Cola ning nutikatest investeeringutest karjääri jooksul.

UEFA Euro 2024

toob sinuni Lidl