Reklaam sulgub sekundi pärast

TV6 MÄLUKAS| Jalka-eri

TV6 Mälukas
TV6 Mälukas — FOTO: TV6

Hea Mälukale registreerunud, anname märku, et lükkame ürituse toimumise veidi edasi. Info uuendamisel.

Kas kodus diivanil vutti vaadates nokib nupp kiiremini kui kamraadidel? Hammustad mängleva kergusega läbi vastase taktika, mäletad Leedu parimat tulemust EM-il ning tead une pealt Malta koondise skoorikuningat? Tegelikult oled nii kõva teadjamees, et sobiksid enda arvates tüürima koguni meie rahvuskoondist? Veab sul!

Päästa valla oma potentsiaal ja pane oma teadmised proovile TV6 esimesel mälumänguõhtul! Kui sul aga nii hiilgavaid teadmisi veel pole – tule ikka, sest just nii saadki targemaks, kuna küsimused koostab ja esitab jalkaspets Raul Ojassaar isiklikult!

TV6 Mälukal toetavad auhindadega:

  • Go3 televisioon - iga spordisõbra lemmik!
  • Dermosil - kiiresti, lihtsalt ja mugavalt! Kvaliteetsed Dermosili sarja Man tooted on valmistatud meeste naha puhastamiseks ja hooldamiseks põhjamaises kliimas. Rohkem infot dermosil.ee
tv6 mälukas auhind dermosil
TV6 Mälukas auhinnad Dermosililt — FOTO: Dermosil
  • Taktikalise Laskmise keskus - parima varustusega tiir Euroopas, Eestis tegutsenud üle 17 aasta. Tallinnas on nii 50 m kui 25 m sisetiir ning Relvamuuseum. Tartus on 25 m ja 15 m sisetiir. Tule korraldada koosolekuid ja koolitusüritusi, tähistada sünnipäevi või veeta meeldivalt aega proovides erinevaid relvi lasketiirus.

TV6 Mälukal hoolitseb spordisõprade tühja kõhu eest Peetri Pizza!

tv6 mälukas peetri pizza
TV6 Mälukas pizzad Peetri Pizzalt — FOTO: Peetri Pizza

TV6 jalka-mälukas juhatab sisse koondisetsükli teisipäeval, 4. juunil TV6 kohvikus (Peterburi tee 81). Uksed avame kell 18, mänguks läheb kell 19.

  • Tiimis kuni neli liiget, iga tiimi osavõtumaks 20 €. Ülekande osalemiseks saad teha AS All Media Eesti arvele EE752200221053122206, märksõnaks „Mälumängu osalustasu“. Kui soovite tasuda kohapeal sularahas, siis palume kaasa võtta täpse raha.

Pane end ruttu kirja, muidu saad veel venitamise eest kollase!

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.