Reklaam sulgub sekundi pärast

Värskete maailmameistrite kommentaarid!

— FOTO: Peter Krappel

Juunioride teatesõidu maailmameistritiitli toovad koju Timo Kudre, Chris Marcus Krahv ja Olle Ilmar Jaama võiduajaga 80:45. Teiseks tuli soomlaste teatetiim (+01:18) ning pronksmedalile sõitsid end tšehhid (+01:28), kirjutab Eesti Orienteerumisliit.

Meie noormeeste kommentaarid:

Timo: “Võin oma sõiduga rahule jääda. Sõitsin kindlalt. Paar väiksemat viga ja kõhklemist oli, ilma nendeta oleks võinud liidritega välja tulla. Aga lõppkokkuvõttes pole vahelt, sest saime kulla kätte.”

Chris Marcus: “Täna oli enne starti juba tunne, et võib sõita küll. Alguses panin hea tempoga minema ja püüdsin kohe mõned eesolevad riigid kinni. Pärast hajutatud punkti läksin oma teed. Kohati veel nägin mõnda konkurenti, aga ei lasknud sellest end mõjutada ja tegin oma sõitu kuni lõpuni. Jään rahule ja tunnen, et sain oma tehtud!”

Olle Ilmar: “Läksin ankrumehena tulemust kinnitama, vahe oli kahe minuti ligi, teadsin, et seda on raske tagasi sõita. Keskendusin mõlemale - orienteerumisele ja suusatamisele. Šveitsile sai ilmselt saatuslikuks kiire laskumine ja purunenud suusaklamber, aga mina sain alles finišisirgel aru, et maailmameistri kuld on meie.”

Juunioride naiste teatesõidus läksid kuldmedalid Rootsi. Nende võiduaeg 92:25. Teiseks sõitsid end Norra neiud (+03:35) ning kolmandaks tulid tšehhitarid (+04:59). Meie neidude teatevõistkond koosseisus Birgit Rõõm, Anett Liisa Parts ja Liis-Marii Kero saavutasid tubli 5. koha (+08:43).

Noorte Europpameistrivõistluste teatevõistlusel said meie poisid koosseisus Henri Kersna, Kerto Kaasiku ja Markus Juhkam tubli 4. koha, kaotust Läti võitjatiimile seitse minutit ja 37 sekundit. Eesti poiste teine teatetiim koosseisus Kennet Keerberg, Erik Kersna ja Audun Palo tulid 6. kohale (+15:22).