Reklaam sulgub sekundi pärast

Teist päeva järjest maailmameistriks tulnud Olle Ilmar Jaama: kaks head tulemust kahe päeva jooksul, olen väga rahul!

Olle Ilmar Jaama
Olle Ilmar Jaama — FOTO: EOL

Austrias, Ramsaus toimuvatel suusaorienteerumise maailmameistrivõistlustel tuli Olle Ilmar Jaama meeste U20 vanuseklassi ühistardist tavarajasõidus maailmameistriks.

Eile tuli 19-aastane eestlane juunioride maailmameistriks sprindis ajaga 13 minutit ja 15 sekundit. Hõbemedali teenis Jaama järel šveitslane Corsin Müller, kes kaotas eestlasele 29 sekundiga. Pronksmedali võitis Tšehhi sportlane Marek Sterba (+0.45).

Täna sai Jaama omale kaela teise kuldmedali, kui lõpetas ühistardist tavarajavõistluse ajaga 1:25.20 ning esikohaga. Teiseks tuli soomlane Pyry Riissanen (+1.42) ning kolmandaks šveitslane Flavio Ehrler (+2.16).

Olle Ilmari kommentaar: “Kui eile oli kiire ja tehniline rada, siis täna oli risti vastupidi. Olud olid aeglased, füüsilist jõudu pidi rohkema olema. Oma vormiga jäin rahule, suusatamisega on viimastel aastatel palju vaeva nähtud. Raja esimeses pooles väike hajutus oli, aga konkurendid olid nägemisulatuses. Muretsema ei hakanud, tegin oma sõitu. Kaks head tulemust kahe päeva jooksul, olen väga rahul!”