Reklaam sulgub sekundi pärast

Tuudor Palm saavutas Haanja IBU juunioride etapil kõrge 6. koha

Tuudor Palm
Tuudor Palm — FOTO: Greta Külvet

Kolmapäeval, 8. veebruaril anti Haanjas avapauk IBU juunioride karikasarja etapile. Sprindidistantsi võitis naistest sakslane Johanna Puff, meestest prantslane Theo Guiraud Poillot. Parima eestlasena saavutas Tuudor Palm suurepärase 6. koha. 

Palm läbis lasketiirud eksimusteta ja kaotust võitjale kogunes 26,9 sekundit, vahendab biathlon.ee

“Jään võistlusega väga rahule. Tulemus on täpselt selline nagu sihtisin ja järgmistel võistluspäevadel saab veel parem olla,” ütles Tuudor Palm. Ta lisas, et Haanja etapp on väga hästi korraldatud ja raja ääres on palju tuttavaid. “Lasketiirus on eriti hästi kuulda, kuidas fännid kaasa elavad. See on väga vinge,” rääkis Palm. 

Rahvusvahelises konkurentsis astus võistlustulle 189 sportlast 24 rahvuskoondisest. Lisaks Palmile esindasid Eesti noorte ja juunioride koondist neidudest Lisbeth Liiv, Vibeke Välbe, Gerda Kivil, Pauline Puusaar, Violetta Konopljova, Mia Mai Huik ja Hanna Gunnari, noormeestest Mark-Markos Kehva, Markus Rene Epner, Ivar Všivtsev, Ralf Vikat, Gregor Narusk ja Joosep Perv. 

Haanja IBU juunioride karikasarja etapp jätkub reedel, 10. veebruaril taas sprindivõistlustega. Võistlus on kõigile pealtvaatajatele tasuta.