Reklaam sulgub sekundi pärast

Henry Sildaru suhtest õe Kellyga: tänaseks on meil suusad risti läinud

Henry Sildaru
Henry Sildaru — FOTO: EOK

Märtsis juunioride maailmameistrivõistlustel taaskord medali võitnud freestyle-suusataja Henry Sildaru ütles saates "Hommik Anuga", et õe Kellyga ta kuigi palju läbi ei käi ning mäe peal koos tõstuki järjekorras seistes pole isegi tere öeldud.

Henry Sildaru rääkis saates "Hommik Anuga", et sai noorena inspiratsiooni isa ja vanema õe Kelly tegevustest, kuid nüüdseks ta Kellyga eriti läbi ei käi. "Ma ütleks seda, et tänaseks on meil [Kellyga] suusad natuke risti läinud. Temal on oma elu, mina teen oma asja. Me väga läbi ei käi. Emaga on samamoodi, pigem läbi ei käi. Eks ta keeruline ole, aga kui ma mäel olen ja trenni teen, siis proovin nendele asjadele mitte mõelda," ütles Henry Sildaru.

Ta lisas, et Kelly on talle ühismeedias õnne soovinud, kuid näost näkku suhtlust kahe talendika sportlase vahel sisuliselt ei ole, näiteks mis puudutab mäe peal kohtudes "tere" ütlemist. "Kahjuks pean ütlema, et [tere] ei ütle. Kuigi ma tean, et ta ise soovib rääkida. Mäe peal oleme olnud koos tõstuki järjekorras ja ei ole mingit suhtlust," sõnas noorem vend ja lisas, et mõne triki osas saaks ta Kellyt õpetada.

Saatejuht Anu Välba küsis ka seda, kas antud olukord on tema isiklik valik või määrab pigem see, et ta on koos isaga ning Kelly koos emaga, mis on sellise olukorra tinginud Henryst sõltumatult. "Vot ma ei oskagi öelda, mina olen omad otsused teinud. Ma sellel teemal võib-olla väga palju ei peatuks. Temal on oma elu, minul enda oma."