“Täiega risti” suur vaidlus: kas Manchester Unitedil on aeg treenerivahetuseks või mitte?

Jalgpallisaade “Täiega risti” on seekord pühendatud nii Saksamaa kui Inglismaa jalgpallile.

Põhjalikult arutatakse nii nädalavahetusel toimunud Der Klassikeri Dortmundi Borussia ja Müncheni Bayerni vahel kui vaadatakse otsa Karol Metsa tegemistele Saksamaa esiliiga liidri St. Pauli ridades. Inglismaal arutatakse kohtunike vastuolulist otsust Newcastle’i ja Arsenali kohtumises ning vaieldakse pikalt ja põhjalikult selle üle, kas Manchester United peaks peatreener Erik ten Hagi teenetest loobuma või mitte.

Saatejuhid on Joel Indermitte ja Raul Ojassaar.

Seekordne vaatajamängu küsimus on lihtne: kas sinu arvates peaks Manchester United Erik ten Hagi teenetest loobuma või mitte ja miks? Tule ja avalda Spordiuudiste lehel oma arvamust – kõigi vastanute vahel loosime välja auhinnad Lumiorava poolt!

Vaata lähemalt juba “Täiega risti” uuest saatest!

Täiega risti!
Täiega risti!
Täiega risti!
Täiega risti!

„Täiega risti“ on iganädalane meelelahutuslikus võtmes jalgpallisaade. Saatejuhid Joel Indermitte ja Raul Ojassaar toovad jalgpallisõpradeni värskeid uudiseid, vaidlusi ja arutelusid peamiselt välismaa tippliigade kohta. Vahel on stuudios jalgpalliga seotud külaline, kellega samuti põnevaid vestlusi on oodata.

“Täiega risti” leiab igal teisipäeval TV6-st, Sport.tv3.ee lehelt või reklaamivabalt Go3 televisoonist!

Kasuta Go3 televisiooni eripakkumist. Sooduskoodiga: RISTI30 ja saa Go3 paketi “TV ja Sport” esimesed 3 kuud 30% soodustusega. Hiljem on hind 11,99 € kuus. Lisainfo saamiseks külasta go3.tv. Sooduskood kehtib kuni 30.11.2023!

Pafi koefitsiendid jalkamängudele leiad siit!