Reklaam sulgub sekundi pärast

Täiega risti

toob sinuni

Pöörane Milano derbi ja Manchester Unitedi suured mured

Jalgpallisaade "Täiega risti" keskendub oma neljandas saates peamiselt kolmele suuremale teemale: Itaalia Serie A ja Inglismaa Premier League'i möödunud nädalavahetusele ning Meistrite liiga alagrupiturniiri esimesele voorule.

Saate esimeses osas võetakse luubi alla laupäeval toimunud Milano derbi, mis lõppes Interi 5:1 võiduga ning pakub Itaalias ilmselt veel päris pikaks ajaks kõneainet. Kuidas on suutnud Inter suvel lahkunud mängijad nii hästi ja kiirelt asendada ning miks olid mitmed seekordsed väravad AC Milani fännide jaoks eriti valusad?

Premier League'i sektsioonis on fookus peamiselt kahel suurel meeskonnal, kelle hooaja alguse kohal on kõige tumedamad pilved. Mis ometi toimub Manchester Unitedis ja Chelseas?

Saate viimase kolmandiku alustuseks räägitakse Hispaania kõrgliigameeskonna Las Palmase veidrast lennujaamaäpardusest ning vaadatakse ette Meistrite liiga alagrupiturniiri esimesele mänguvoorule.

Vaata lähemalt juba "Täiega risti" uuest saatest!

„Täiega risti“ on uus iganädalane meelelahutuslikus võtmes jalgpallisaade. Saatejuhid Joel Indermitte ja Raul Ojassaar toovad jalgpallisõpradeni värskeid uudiseid, vaidlusi ja arutelusid peamiselt välismaa tippliigade kohta. Vahest on stuudios jalgpalliga seotud külaline, kellega samuti põnevaid vestlusi on oodata.

"Täiega risti" leiab igal teisipäeval TV6-st, Sport.tv3.ee lehelt või reklaamivabalt Go3 televisoonist!

Kasuta Go3 televisiooni eripakkumist. Sooduskoodiga: RISTI30 ja saa Go3 paketi “TV ja Sport” esimesed 3 kuud 30% soodustusega. Hiljem on hind 11,99 € kuus. Lisainfo saamiseks külasta go3.tv. Sooduskood kehtib kuni 30.11.2023!

Pafi koefitsiendid jalkamängudele leiad siit!

Kommentaarid puuduvad

Täiega risti

toob sinuni