“Täiega risti”: põhjalik El Clasico analüüs koos Herol Riibergiga

Jalgpallisaade “Täiega risti” keskendub sel nädalal suures osas laupäevasele suurmängule Hispaanias, kus selle hooaja esimene El Clasico viis vastamisi FC Barcelona ja Real Madridi.

Saatejuhid Joel Indermitte ja Raul Ojassaar vaatavad koos seekordse külalise, Paide Linnameeskonna mängija ja suure FC Barcelona fänni Herol Riibergiga põhjalikult üle mängu olulisemad hetked ja räägivad lahti, miks läks seekord nii, et Real kohtumise võõral väljakul 2:1 võitis. Lisaks arutatakse Barcelona viimaste hooaegade noorte talentide pealetungi – ja nagu juba tavaks on saanud, kiidetakse Jude Bellinghami!

Saate esimeses osas pannakse paika ka järjekordne “Täiega risti” Meistrite liiga jõujoonte tabel ning tehakse klubisarja alagrupiturniirist vahekokkuvõte – Meistrite liiga alagrupiturniir on ju jõudnud täpselt poole peale.

Saate viimases osas tutvustab Riiberg vaatajatele lisaks veel ka oma isiklikku sümboolset koosseisu, samuti kuulutatakse välja eelmise nädala vaatajamängu võitja.

Seekordne vaatajamäng puudutab FC Barcelona laupäevast võõrsilmängu Real Sociedadiga – tule ja ennusta Spordiuudiste lehel Facebookis, mitu väravat Barcelona selles mängus lööb ja võida auhind TV6-lt!

Vaata lähemalt juba “Täiega risti” uuest saatest!

Herol Riiberg
Herol Riiberg — FOTO: Sport.tv3.ee
Täiega risti!
Täiega risti! – Raul Ojassaar ja Joel Indermitte — FOTO: Sport.tv3.ee

„Täiega risti“ on uus iganädalane meelelahutuslikus võtmes jalgpallisaade. Saatejuhid Joel Indermitte ja Raul Ojassaar toovad jalgpallisõpradeni värskeid uudiseid, vaidlusi ja arutelusid peamiselt välismaa tippliigade kohta. Vahel on stuudios jalgpalliga seotud külaline, kellega samuti põnevaid vestlusi on oodata.

“Täiega risti” leiab igal teisipäeval TV6-st, Sport.tv3.ee lehelt või reklaamivabalt Go3 televisoonist!

Kasuta Go3 televisiooni eripakkumist. Sooduskoodiga: RISTI30 ja saa Go3 paketi “TV ja Sport” esimesed 3 kuud 30% soodustusega. Hiljem on hind 11,99 € kuus. Lisainfo saamiseks külasta go3.tv. Sooduskood kehtib kuni 30.11.2023!

Pafi koefitsiendid jalkamängudele leiad siit!

Kommentaarid puuduvad