Reklaam sulgub sekundi pärast

Täiega risti

toob sinuni

Markus Poom teab, kuhu on Arsenalil tarvis lisajõudu tuua

Jalgpallisaade "Täiega risti" võtab sel nädalal koos saatekülalise Markus Poomiga luubi alla Arsenali tegemised: üheskoos analüüsitakse meeskonna koosseisu, suurt väravavahtide küsimust ning selle hooaja tiitlivõimalusi.

Saate esimeses osas tehakse juttu aga Poomi endaga - lisaks sellele, et ta tuli värskelt Eesti aasta parima jalgpalluri valimisel kolmandale kohale, lõpetas ta oma esimese profihooaja välismaal Iirimaa meistritiitliga. Millised mälestused ja mõtted Poomi hooajale tagasi vaadates meelde tulevad?

Lisaks Arsenalile vaadatakse peale ka La Ligale, kus on esile kerkinud üllatusliider.

Saatejuhid on Joel Indermitte ja Raul Ojassaar.

Seekordne vaatajamängu küsimus puudutab pühapäevast kohtumist Liverpooli ja Manchester Unitedi vahel. Mitu väravat lööb selles mängus United? Kõigi kommenteerijate vahel loosime välja TV6 poolt kingituse.

Vaata lähemalt juba "Täiega risti" uuest saatest!

täiega risti
"Täiega risti" saatejuhid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte — FOTO: TV3
Täiega risti
Markus Poom — FOTO: TV3

„Täiega risti“ on iganädalane meelelahutuslikus võtmes jalgpallisaade. Saatejuhid Joel Indermitte ja Raul Ojassaar toovad jalgpallisõpradeni värskeid uudiseid, vaidlusi ja arutelusid peamiselt välismaa tippliigade kohta. Vahel on stuudios jalgpalliga seotud külaline, kellega samuti põnevaid vestlusi on oodata.

"Täiega risti" leiab igal teisipäeval TV6-st, Sport.tv3.ee lehelt või reklaamivabalt Go3 televisoonist!

Kasuta Go3 televisiooni eripakkumist. Sooduskoodiga: 30RISTI ja saa Go3 paketi “TV ja Sport” esimesed 3 kuud 30% soodustusega. Hiljem on hind 12,99 € kuus. Sooduskood kehtib kuni 29. veebruar 2024!

Pafi koefitsiendid jalkamängudele leiad siit!

Kommentaarid puuduvad

Täiega risti

toob sinuni