Reklaam sulgub sekundi pärast

Täiega risti

toob sinuni

Kohver lemmikklubist: edu Meistrite liigas oli mingi teine dimensioon!

Jalgpallisaates "Täiega risti" oli seekord külas 5MIINUST liige Estoni Kohver, kes rääkis põhjalikult oma lemmikklubist Dortmundi Borussiast, enda ohtratest jalkareisidest ja paljust muust.

Kuidas sai Kohvrist üldse Dortmundi fänn ja millised on tema ägedamad mälestused Westfalenstadionil käimisest? Kes kuuluvad tema unistuste võistkonda ja mida arvab ta Dortmundi hetke käekäigust?

Lisaks sellele vaadatakse otsa Meistrite liiga kaheksandikfinaalide loosile ning tehakse põhjalikult selgeks, milline hakkab alates järgmisest hooajast välja nägema Meistrite liiga täiesti uus formaat.

Saatejuhid on Joel Indermitte ja Raul OJassaar.

Vaata lähemalt juba "Täiega risti" uuest saatest!

Täiega risti!
Estoni Kohver — FOTO: Täiega risti!
Täiega risti!
Saatejuhid Raul OJassaar ja Joel Indermitte — FOTO: Täiega risti!

„Täiega risti“ on iganädalane meelelahutuslikus võtmes jalgpallisaade. Saatejuhid Joel Indermitte ja Raul Ojassaar toovad jalgpallisõpradeni värskeid uudiseid, vaidlusi ja arutelusid peamiselt välismaa tippliigade kohta. Vahel on stuudios jalgpalliga seotud külaline, kellega samuti põnevaid vestlusi on oodata.

"Täiega risti" leiab igal teisipäeval TV6-st, Sport.tv3.ee lehelt või reklaamivabalt Go3 televisoonist!

Kasuta Go3 televisiooni eripakkumist. Sooduskoodiga: 30RISTI ja saa Go3 paketi “TV ja Sport” esimesed 3 kuud 30% soodustusega. Hiljem on hind 12,99 € kuus. Sooduskood kehtib kuni 29. veebruar 2024!

Pafi koefitsiendid jalkamängudele leiad siit!

Kommentaarid puuduvad

Täiega risti

toob sinuni