Reklaam sulgub sekundi pärast

Täiega risti

toob sinuni

Kas väikeklubi esiletõus Hispaanias on muinasjutt või rahabosside järjekordne võit?

Jalgpallisaate "Täiega risti" selle nädala osas lahatakse põhjalikult Hispaania La Ligas ootamatult tiitlimängu tõusnud Girona klubi tegemisi. Kuidas on väikesest Kataloonia klubist saanud ühtäkki suure mängu mängija?

Lisaks avaldab saatejuht Joel Indermitte, mis temast FC Florast lahkumise järel edasi saab. Samuti vaadatakse põhjalikult otsa Eesti koondise jaanuarikuisele laagrile ja reedesele sõprusmängule Rootsiga.

Saate viimases osas tutvustavad saatejuhid aga oma isiklikku valikut - millised mängijad võiksid poole hooaja järel kuuluda Premier League'i sümboolsesse koosseisu?

Saatejuhid on Joel Indermitte ja Raul Ojassaar.

Seekordses vaatajamängus tuleb ennustada sel nädalal peetava Hispaania superkarika võitjat. Tule ja tee oma pakkumine Spordiuudiste Facebooki lehel - ja võid võita auhinnakoti Pafilt!

Vaata lähemalt juba "Täiega risti" uuest saatest!

Joel Indermitte Täiega risti saatejuht
Joel Indermitte — FOTO: Täiega risti!
Raul Ojassaar Täiega risti!
Raul Ojassaar — FOTO: Täiega risti!

„Täiega risti“ on iganädalane meelelahutuslikus võtmes jalgpallisaade. Saatejuhid Joel Indermitte ja Raul Ojassaar toovad jalgpallisõpradeni värskeid uudiseid, vaidlusi ja arutelusid peamiselt välismaa tippliigade kohta. Vahel on stuudios jalgpalliga seotud külaline, kellega samuti põnevaid vestlusi on oodata.

"Täiega risti" leiab igal teisipäeval TV6-st, Sport.tv3.ee lehelt või reklaamivabalt Go3 televisoonist!

Kasuta Go3 televisiooni eripakkumist. Sooduskoodiga: 30RISTI ja saa Go3 paketi “TV ja Sport” esimesed 3 kuud 30% soodustusega. Hiljem on hind 13,99 € kuus. Sooduskood kehtib kuni 29. veebruar 2024!

Pafi koefitsiendid jalkamängudele leiad siit!

Kommentaarid puuduvad

Täiega risti

toob sinuni