Reklaam sulgub sekundi pärast

Täiega risti

toob sinuni

“Täiega risti”: kas Poola on Eesti jaoks hammustatav koondis?

Jalgpallisaade "Täiega risti" on tagasi tavapärases koosseisus ning võtab arutluse alla viimase nädala kõige tulisemad vutiteemad.

Saate esimeses osas vaadatakse veel viimast korda tagasi koondisepausile: saatejuht Joel Indermitte räägib põgusalt enda juhendatava U19 koondise EM-valikturniirist ning põhjalikult vaadatakse otsa ka Poola koondisele: nimelt sai eelmisel nädalal lõplikult selgeks, et Eesti koondisel avaneb märtsis võimalus mängida EM-piletile ning meie esimeseks vastaseks on just nimelt Poola. Kahtlemata hirmkõva vastane, aga mis võiks meile selle suure mängu eel pisut lootust anda?

Saate teises osas vaadatakse tagasi möödunud nädalavahetuse suurtele mängudele nii Inglismaal kui Itaalias, lõpetuseks aga piilutakse ette selle nädala Meistrite liiga lahingute suunas.

Saatejuhid on Joel Indermitte ja Raul Ojassaar.

Seekordne vaatajamängu küsimus on lihtne: Pühapäeval toimub La Liga jalkalahing FC Barcelona - Madridi Atlético vahel. Tule ennusta Spordiuudiste Facebooki lehel kes võidab? Kõigi vastanute vahel läheb loosi Lumiorava poolt poolt 2 plokki - Eesti esimest lõõgastavat magneesiumivett!

Vaata lähemalt juba "Täiega risti" uuest saatest!

Täiega risti!
Täiega risti!

„Täiega risti“ on iganädalane meelelahutuslikus võtmes jalgpallisaade. Saatejuhid Joel Indermitte ja Raul Ojassaar toovad jalgpallisõpradeni värskeid uudiseid, vaidlusi ja arutelusid peamiselt välismaa tippliigade kohta. Vahel on stuudios jalgpalliga seotud külaline, kellega samuti põnevaid vestlusi on oodata.

"Täiega risti" leiab igal teisipäeval TV6-st, Sport.tv3.ee lehelt või reklaamivabalt Go3 televisoonist!

Kasuta Go3 televisiooni eripakkumist. Sooduskoodiga: RISTI30 ja saa Go3 paketi “TV ja Sport” esimesed 3 kuud 30% soodustusega. Hiljem on hind 11,99 € kuus. Lisainfo saamiseks külasta go3.tv. Sooduskood kehtib kuni 30.11.2023!

Pafi koefitsiendid jalkamängudele leiad siit!

Kommentaarid puuduvad

Täiega risti

toob sinuni