Reklaam sulgub sekundi pärast

Täiega risti

toob sinuni

Kas kurikuulus needus tõesti jätkub?

Jalgpallisaade "Täiega risti" arutab selle nädala saates möödunud laupäeva kaht suurt tiitlimängu Hispaanias ja Saksamaal, vaatab otsa Eesti koondise loosidele ning eelseisvatele esimestele Meistrite liiga kaheksandikfinaalmatšidele.

Kuigi nii La Ligas kui Bundesligas on laupäevaste suurte mängude järel kahe esimese meeskonna vahe viis punkti, siis on olukorrad liigades üsna erinevad. Miks saab ühes kohas tiitlivõitja juba sisuliselt välja kuulutada, teises aga veel mitte?

Eesti koondis sai eelmisel nädalal teada vastased nii Rahvuste liigas kui enne seda toimuval Balti turniiril. Kas Rahvuste liiga loos oli tõesti halvim võimalikest ning mida arvata Balti turniiri loosist?

Meistrite liiga puhul tehakse esmalt uuendus jõujoonte edetabeli esikümnele ning vaadatakse siis põhjalikult otsa neljale selle nädala kohtumisele.

Saatejuhid on seekord Raul Ojassaar ja Rasmus Voolaid.

Vaata ka selle nädala Nädala küsimust Spordiuudiste Facebookist.

Täiega risti! saatejuht Raul Ojassaar.
Raul Ojassaar — FOTO: Täiega risti!
Täiega risti!
Täiega risti!

Saadet toetavad:

  • Go3 televisioon - kasuta Go3 televisiooni eripakkumist. Sooduskoodiga: 30RISTI ja saa Go3 paketi “TV ja Sport” esimesed 3 kuud 30% soodustusega. Hiljem on hind 13,99 € kuus. Sooduskood kehtib kuni 29. veebruar 2024!
  • Joogipartner on Eesti esimene lõõgastav magneesiumivesi Lumiorava Magneesiumivesi. Tutvu lähemalt siin!

Kommentaarid puuduvad

Täiega risti

toob sinuni