Reklaam sulgub sekundi pärast

Täiega risti

toob sinuni

Kas Ballon d’Or peaks minema Messile, Haalandile või Mbappéle? Eesti koondise valud

Jalgpallisaade "Täiega risti" vaatab koondisepausi puhul otsa nii Eesti koondise õnnetule kaotusmängule Aserbaidžaani vastu kui ka peagi välja antava Ballon d'Ori auhinna kandidaatidele.

Raul OJassaare kõrval on tavapärase saatejuhi Joel Indermitte asemel seekord hoopis suur Argentina koondise ja Lionel Messi fänn Oliver Lomp, kellega koos valutatakse südant Eesti koondise pärast ja vaieldakse selle üle, kes peaks selle aasta Ballon d'Ori võitma: kas Messi, Erling Haaland, Kylian Mbappé või hoopis keegi teine?

Vaata lähemalt juba "Täiega risti" uuest saatest!

Tule ja räägi Spordiuudiste Facebooki lehel kaasa: kes peaks sinu meelest olema selle aasta Ballon d'Ori võitja? Kõigi vastanute vahel loosime välja auhinna TV6 poolt!

Ballon d'Or
Oliver Lomp — FOTO: Sport.tv3.ee
Ballon d'Or
"Täiega risti" saatejuht Raul Ojassaar — FOTO: Sport.tv3.ee

„Täiega risti“ on uus iganädalane meelelahutuslikus võtmes jalgpallisaade. Saatejuhid Joel Indermitte ja Raul Ojassaar toovad jalgpallisõpradeni värskeid uudiseid, vaidlusi ja arutelusid peamiselt välismaa tippliigade kohta. Vahel on stuudios jalgpalliga seotud külaline, kellega samuti põnevaid vestlusi on oodata.

"Täiega risti" leiab igal teisipäeval TV6-st, Sport.tv3.ee lehelt või reklaamivabalt Go3 televisoonist!

Kasuta Go3 televisiooni eripakkumist. Sooduskoodiga: RISTI30 ja saa Go3 paketi “TV ja Sport” esimesed 3 kuud 30% soodustusega. Hiljem on hind 11,99 € kuus. Lisainfo saamiseks külasta go3.tv. Sooduskood kehtib kuni 30.11.2023!

Pafi koefitsiendid jalkamängudele leiad siit!

Näita 2 kommentaari

Who invited mbappe

Vasta

kas Häberlit ei annaks saatesse tuua? Pole vist raske läbi tutvuste teil ju…

Vasta

Täiega risti

toob sinuni