Reklaam sulgub sekundi pärast

Täiega risti

toob sinuni

“Täiega risti” EM-loosist: kellel lubas ema kolmeks mänguks jääda, kes on aga päris eksinud?

Jalgpallisaade "Täiega risti" arutab taas kõige põletavamaid jalgpalliteemasid. Seekordse saate suureks fookuseks on värskelt loositud EM-finaalturniiri alagrupid.

Lisaks sellele puudutatakse aga ka FC Flora peatreenerivahetust ja Meistrite liiga värskemaid arenguid. Kes on juba edasi ning millistel võistkondadel tuleb veel viimases alagrupivoorus kõvasti pingutada, et 16 parema sekka pääseda?

Saatejuhid on Joel Indermitte ja Raul Ojassaar.

Seekordne vaatajamängu küsimus: värskelt loositi järgmise aasta suvel Saksamaal toimuva EM-finaalturniiri alagrupid. Tule ja räägi kaasa - kes on sinu meelest suurim soosik EM-tiitlile ja miks? Kõigi kommenteerijate vahel loosime välja TV6 poolt kingituse.

Vaata lähemalt juba "Täiega risti" uuest saatest!

Täiega risti
"Täiega risti!" saatejuht Joel Indermitte — FOTO: TV6
Täiega risti
"Täiega risti!" saatejuht Raul Ojassaar — FOTO: TV6

„Täiega risti“ on iganädalane meelelahutuslikus võtmes jalgpallisaade. Saatejuhid Joel Indermitte ja Raul Ojassaar toovad jalgpallisõpradeni värskeid uudiseid, vaidlusi ja arutelusid peamiselt välismaa tippliigade kohta. Vahel on stuudios jalgpalliga seotud külaline, kellega samuti põnevaid vestlusi on oodata.

"Täiega risti" leiab igal teisipäeval TV6-st, Sport.tv3.ee lehelt või reklaamivabalt Go3 televisoonist!

Kasuta Go3 televisiooni eripakkumist. Sooduskoodiga: 30RISTI ja saa Go3 paketi “TV ja Sport” esimesed 3 kuud 30% soodustusega. Hiljem on hind 11,99 € kuus. Sooduskood kehtib kuni 29.veebruar 2024!

Pafi koefitsiendid jalkamängudele leiad siit!

Kommentaarid puuduvad

Täiega risti

toob sinuni