EURO 2020 kolmeteistkümnenda mängupäeva panustamisvihjed Betsafe

Lisa kommentaar

Sel kolmapäeval toimuvad viimased alagrupimängud, mille käigus otsustatakse E- ja F-alagruppide lõplik saatus. E-grupis on veel kõik võimalik ning Hispaanial on veel kõvasti vaja tööd teha, et edasipääs tagada. Ka F- ehk surmagrupis peavad hiiud Prantsusmaa, Portugal ja Saksamaa omavahelise pingerea paika panema. On, mida oodata!

Hispaania on alustanud turniiri üpris nadilt ning pärast kahte kohtumist on Luis Enrique hoolealustel ette näidata vaid hädised kaks punkti. Mõlemat matši on La Furia Roja selgelt domineerinud ning pidanuks kõigi eelduste kohaselt ka võitma. Paraku on löödud kahe kohtumise peale vaid üks värav ning seega pole raske osutada hispaanlaste Achilleuse kõõlusele. Kuna senini ei ole suudetud oma šansse realiseerida, siis jätkub see ilmselt ka südika Slovakkia vastu. Seepärast oovitame panustada selle peale, et kohtumises lüüakse alla 2,5 värava (koefitsient 2,22 @ Betsafe’i kihlveokontor).

Nelja punkti peal alagruppi juhtiv Rootsi pistab rinda Poolaga, kel on ette näidata vaid üks punkt. See tähendab, et skandinaavlased ei pea selles kohtumises võitu minema jahtima – nende edasipääs tundub üpris kindel. Poola peab aga nui neljaks kolme punkti peale mängima. Seniste soorituste pealt ei tihka me aga uskuda, et Rootsi vastu tulemus võetakse. Pigem soovitame teha kombopanus ”viik + mõlemad meeskonnad skoorivad” (koefitsient 4,70 @ Betsafe’i kihlveokontor).

Saksamaa näitas Portugali vastu korralikku minekut ning on andnud endale suurepärased võimalused surmagrupist automaatselt edasipääsemiseks. Ungari on seni aga tõestanud, et nad pole mingid papist poisid. Sakslaste ründemäng tundub üha õlitatum, kuid kaitseliinis on endiselt probleeme. Seega pakub head väärtust kombopanus ”kodumeeskonna võit + mõlemad meeskonnad skoorivad” (koefitsient 2,73 @ Betsafe’i kihlveokontor).

Päeva staariderohkeim kohtumine leiab aset Portugali ja Prantsusmaa vahel, kuid ennastunustavat ründamist ei maksa siit oodata. EURO 2016 näitas meile, et kolmandana saab alagrupist edasi vaid kolme punktiga, kui sinu väravate vahe ei ole negatiivne. Seega võib arvata, et kumbki ei soovi üleliigseid riske võita ja eeskätt minnakse kaotust vältima. Viigi puhul oleks Prantsusmaal 5 punkti ja Portugalil 4 silma.

Portugal peaks aga sellise konservatiivse ja ambitsioonitu tiksumise osas ettevaatlik olema, sest usume, et prantslaste kõrgem kvaliteet paneb end ilmselt lõpuks aga maksma ja ühe tabamuse nad ikkagi kirja saavad. Seega soovitame kombopanust ”külalismeeskonna võit + alla 2,5 värava” (koefitsient 4,80 @ Betsafe’i kihlveokontor).

Sarnased artiklid