Ülipõnev dartsi Premier League jätkub juba täna

3sport

Dartsi Premier League 2021 esimene etapp lõppes 22. aprillil ja selgus 8 meest, kes konkurentsis jätkavad. Kaks meest, kes konkurentsist langesid, olid Rob Cross ja Glen Durrant. 

Rob Crossi jaoks lõppes teist aastat järjest Premier League esimese etapiga, teenis ta küll tabelisse 7 punkti, millega varasematel aastatel oleks mahtunud kaheksa hulka, aga tänavu sellest ei piisanud. Mõru pill tema jaoks.

Glen Durranti jaoks oli aga tänavune Premier League täielik õudusunenägu, tuli ta ju eelmisel aastal debütandina Premier League võitjaks ja suurte ootustega tänavust liigat ka alustas, aga mängu ei olnud ja tulemuseks 0 punkti.  Durrant oli ühtlasi esimene mees Premier League ajaloos, kes lõpetab Premier League punktita ja esimene tiitlikaitsja, kes peale esimest etappi konkurentsist langeb. Väga karm!

Sel aastal on liigas kokku saanud väga tugev seltskond ja seda kinnitas meile Premier League esimene etapp ja Glen Durranti häving. Sisuliselt võimegi öelda, et 2 nõrgemat lüli on nüüd tabelist väljas ja konkurentsis jätkavad 8 meest, kellel kõigil võimalus tänavu Premier League võitjaks tulla.

Premier League teine etapp tõotab tulla dartsifännide jaoks tõeline maiuspala. Teises etapis on seitse vooru veel minna, kus kõik omavahel korra läbi mängivad ja sinna otsa ka play off, kus 4 paremat selgitavad tänavuse aasta Premier League võitja. Kes need neli meest on kes tänavu aasta play-offis mängivad, seda on pea võimatu öelda.

Vahed tabelis on väikesed ja seis on väga pingeline, 1. ja 8. kohta lahutab 5 punkti ja järelejäänud 7 vooruga on kõigil võimalik maksimaalselt võtta 14 punkti! Iga kaotus võib mängijale saatuslikuks saada ja mäng käib nüüd igas voorus puhtalt selle peale, et röövida oma vastaselt 2 punkti ja ise mitte ühtegi punkti loovutada.

Kõige teravamas konkurentsis on ka kõik kolm tänavu aasta Premier League debütanti Dimitri Van den Bergh, Jonny Clayton ja Jose de Sousa ning ei oleks üldse üllatav, kui keegi neist kolmest ka tänavu aasta Premier League võitjaks tuleb. Ainest on, meeste senine minek ja mänguvorm on kõva. Põnevat kaasaelamist!

Mängude järjekord ja ülekannete ajad:

KOLMAPÄEV, 5. mai 2021 (voor 10): 

Jonny Clayton v James Wade
Jose de Sousa v Gary Anderson
Dimitri Van den Bergh v Michael van Gerwen
Peter Wright v Nathan Aspinall

NELJAPÄEV, 6. mai 2021 (voor 11): 

Nathan Aspinall v Dimitri Van den Bergh
James Wade v Jose de Sousa
Gary Anderson v Peter Wright
Michael van Gerwen v Jonny Clayton

REEDE, 7. mai 2021 (voor 12):

Peter Wright v Jose de Sousa
Michael van Gerwen v James Wade
Jonny Clayton v Nathan Aspinall
Dimitri Van den Bergh v Gary Anderson

Otseülekanded algusega kell 21.00 TV3 Sport Open kanalil!

Voor 13 – 16 mängitakse 24. – 27. mai 2021

Play-off mängitakse 28. mail. 

 

Kommentaarid puuduvad