Võrkpallur Martti Keel tuli 24 tunni jooksul kahekordseks Eesti meistriks

Pokker
Pokker — FOTO: Elena Kask (Olympic Casino Estonia)

Laupäeval alanud 2023. aasta turniiripokkeri Eesti meistrivõistlused (EMV) on täistuuridel käimas ning esimesed Eesti meistrid juba selgunud.

Tippvõrkpallur üllatas heads-upis

43 osalejaga heads-up turniir sai tõelise üllatusvõitja tippvõrkpallur Martti Keele näol. Tegemist on kõike muud kui staažika live-mängijaga, kuid see, et mängida mees oskas, sai selgeks juba kahes esimeses ringis, kus ta alistas nii Kert Halliku kui Markku Koplimaa enda. Kui kolmandas ringis purustas Keel ka Allan Arjuti, hakkasid konkurendid teda juba teraselt jälgima. Aga seegi polnud veel kõik – veerandfinaalis alistus talle superäss Urmo Velvelt ning poolfinaalis Lauri Liias. 

Teiselt tabelipoolelt tuli vastu “hull hispaanlane” ehk matadooride-maalt pärit pokkeriproff Victor Amat. Tema skalpeeris järgemööda nii Laur Siboldi, Rain Heeringa, Tarmo Tammeli kui Kristo Erala. Karm seltskond, eriti kui arvestada, et äsjasel tiimikal oma esimese tiitli saanud Raini kõrval on Tarmo ja Laur kahe- ning Kristo koguni neljakordne Eesti meister.

Finaalis sai (ööl vastu kolmapäeva) Keel jagu ka Amatist ning nii langes Selver/Taltechi sidemängija ning endise Eesti koondislase kukrusse 2550 eurot auhinnaraha. Pronksimatši võitis Kristo, kes on juba aastaid igal EMV-l või OPEM-il vähemalt korra poodiumile jõudnud, kirjutab Jokker.ee.

 

Kuna täna alistas Eesti võrkpalli meistrivõistluste finaalseeria neljandas kohtumises Selver/TalTech 3:2 Bigbank Tartu – krooniti Martti Keel Eesti meistriks ka võrkpallis, ehk Keel tuli 24 tunni jooksul kahekordseks Eesti meistriks. Loe pikemalt võrkpalli uudise kohta SIIT