Reklaam sulgub sekundi pärast

Võimsa viimase päeva toel tõusis Aadusaar kolmandale kohale Alps Touril

— FOTO: Joosep Martinson

Sel nädalal mängiti Alps Touri etappi Itaalias, Miglianico Golf & Country Clubis. Värske Eesti meister Sander Aadusaar põrutas viimasel päeval 63 lööki (-7), mis oli viimase ringi parim skoor ning selle abil tõusis kolmandat kohta jagama kogutulemusega -10 (66, 71, 63).

Oma esimese Alps Touri etapi võitis prantslane Oihan Guillamoundeguy, kes sai kirja -13. Lisaks mahtus Aadusaare ette hollandlane Davey Porsius skooriga -12. Tulemused 

Kõige tähtsam on aga Aadusaare tõus hooaja edetabelis positsioonile 38, mis suure tõenäosusega tähendab hooaja kokkuvõttes 50 parema hulka jäämist, mis tagab kaardi ka järgmiseks hooajaks.

Aadusaar sõnas pärast tänast ringi, et ennekõike putiga võib rahule jääda. „Tundub, et Eesti meistrivõistlustel toimunud pool sunnitud putteri vahetus tuli lõppkokkuvõttes kasuks. Täna ootab veel pikk sõit Rooma, et homme hommikul kell 6 astuda lennuki ja koju saada. Ülejärgmine nädal on plaanis aga koos caddiega minna Soome tutvumaks Challenge Touri väljakuga,“ sõnas Aadusaar lähiaja plaanide kohta.

Aadusaare järgmine turniir leiab aset aga augusti teises pooles, kui Aadusaar saab teist korda elus ennast proovile panna aste kõrgemal, Challenge Touri etapil, kus caddiena läheb appi Mark Suursalu. Vierumäki Challenge toimub 17.-20.august.