Viktoria Vesso võitis U-23 EMil pronksi

Viktoria Vesso
Viktoria Vesso — FOTO: United World Wrestling

Rumeenias Bukarestis toimuvatel U-23 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlustel võitis Viktoria Vesso naistemaadluse kehakaalus -62 kg pronksmedali.

Avaringis alistas Vesso türklanna Selvi Ilyasoglu (2017. a U17 maailmameister) punktidega 9:4.

Veerandfinaalis kohtus Vesso ukrainlanna Irina Bondariga (2022.a U-23 MM hõbe). Esimene poolaeg lõppes 5:1 Vesso eduseisul ning teise poolajal algul sai Vesso punkti lisakski, aga kohtumise viimane minut kuulus ukrainlannale, kui ta sai kaheksa vastuseta punkti ning matš lõppes 6:9 Bondari võiduga.

Bondar oli võidukas ka poolfinaalis, kui võitis 27 sekundiga ülekaalukalt 10:0 rumeenlanna Gabriela Cuci.

Pronksimatšis seljatas Vesso rumeenlanna Guci vähem kui minutiga ning sarnaselt eelmisele aastale võitis U-23 Euroopa meistrivõistluste pronksmedali.

Viktoria saabub koos treeneriga Tallinnasse 18.03 kell 13:20 LOT lennuga nr LO785 Varssavist, kirjutab maadlusliit.ee.