Reklaam sulgub sekundi pärast

Video: Vaata Kelly Sildaru kukkumist, mis lõpetas tema hooaja

Kelly Sildaru
Kelly Sildaru — FOTO: Kelly Sildaru Instagram

Ameerika Ühendriikides toimuvateks X-mängudeks valmistudes treeningul kukkunud freestyle-suusataja Kelly Sildaru põlvevigastus osutus kardetust tõsisemaks, mistõttu lõpetas olümpiapronks tänavuse hooaja.

Varem kuus korda ekstreemspordi mainekal suurvõistlusel võidutsenud Kelly Sildaru kukkus möödunud reedel, kaks päeva enne oma trumpala ehk pargisõidu starti. 

“Läksin esimest hüpet tegema ja liikusin natuke kaugemale kui tavaliselt. Spin läks natuke üle ja maandusin kehvasti. Kukkumine iseenesest ei olnud väga hull, aga parema jala põlv sai vigastada,” kommenteeris Kelly täna suusaliidu vahendusel.

“Otsustasin kohe esimesel võimalusel koju lennata, et vajalikud uuringud teha. Praeguseks on selgunud, et olen vigastanud oma eesmist ristatisidet [ACL-i] ja samuti on viga saanud ka menisk.

Kuna vigastus osutus kardetust oluliselt tõsisemaks, siis ma vajan operatsiooni. Kahjuks tähendab see seda, et minu tänavune hooaeg on läbi ning nüüd tuleb hakata korralikult taastusravile keskenduma, et saaksin oma põlve uuesti tugevaks ja siis ka juba uuesti suuskadele.”

Täna jagas Kelly enda Instagrami kontol videot sellest kukkumisest: