Reklaam sulgub sekundi pärast

Video: Super Bowl – Kallid reklaamid, poolaja šõu ja Taylor Swift

Travis Kelce ja Taylor Swift
Travis Kelce ja Taylor Swift — FOTO: SCANPIX

Täna öösel toimus meie aja järgi 58. Super Bowl, kus vastamisi olid Kansas City Chiefs ja San Francisco 49ers. Teise järjestikuse tiitli noppis Chiefs, kes võitis finaali lisaajal 25:22.

Teatavasti lisaks finaalkohtumisele, vaadatakse Super Bowli juba selle šõu pärast, mis seal kõik toimumas on. Lisaks mängule nähtakse kalleid reklaame, poolaja šõud, kus esinevad tuntud staarid ning samuti ka kohapeale tulnud alati A-klassi staarid.

Tänavusel poolaja šõul esines 45-aastane USA muusik Usher. Kelle üheks tuntuimaks hitiks on "Yeah!"

Video:

Nagu eelnevalt mainitud, siis samuti vaatavad paljud inimesed USA-s ka suurt spordisündmust vaid reklaamide tõttu. Kui soovid, et sinu tehtud reklaami näidatakse Super Bowli pauside ajal, siis tuli inimestel 2024. aastal välja käia 30-sekundi eest suisa 7 miljonit dollarit.

Mõned reklaamid tänavusest Super Bowlist:

Samuti ei saanud me üle ega ümber maailmakuulsast popstaarist Taylor Swiftist, kes tuli oma elukaaslasele Travis Kelcele kaasa elama. Kelce võidutses Super Bowlil teist aastat järjest koos Chiefsiega ning tema elukaaslasel Swiftil oli just olnud Jaapanis, Tokyos suurkontsert. Muidugi tõttas popstaar pärast kontserti kohe USAsse, et jõuda Super Bowlile ning paljud fännid ka sotsiaalmeedias sellest igalpool uudistamas olid, kas Swift ikka jõuab kohale.