Video: Maribel Vääna esitas Alika Milovale elu ekstreemseima väljakutse: ma loodan, et sul on vaim valmis

Sel nädalal tuli välja Maribel Vääna kolmas vlogi episood ja esimeseks külaliseks kutsus ta “Eesti otsib superstaari” saate võitnud Alika Milova ning esitas talle väljakutse otse ralli ringrajal!

Nimelt käisid parimad sõbrannad Maribel ja Alika LaitseRallyPargis, kus neid ootas üks Eesti väljapaistvamaid noori driftijaid ja kahekordne Eesti driftimise meister Kevin Pesur. Noor driftiäss tuli äsja Lätist driftimise meistrivõistlustelt RD1, kus püüdis kinni Eesti Meistrivõistluste 2 ja Balti 4 koha.

Pesuri ülesandeks oli teha lauljannadele ringrajal kõige rajumat autosõitu. Samal ajal oli naiste ülesandeks aga laulda oma esimest singlit.

“Ma loodan, et sul on vaim valmis, sest sellest tuleb üks väga haige ja kõva sõit,” lausus Maribel Alikale. 

Kuigi ülesanne võis alguses lihtne tunduda mõlema lauljanna jaoks, tegid närvid ja adrenaliin siiski oma töö. 

Naised mõõtsid enne ja pärast sõitu ka pulssi, et saada aru, kuidas tegelikult ekstreemne sõit neile mõjus. Üllataval kombel oli enne sõitu pulss isegi kõrgem, aga millist numbrit pulsimõõtja neiudele näitas?

Vaata lähemalt Maribeli blogist:

Kui Sind hakkas huvitama, kus driftimisele ise pilku peale visata, siis juba tuleval nädalavahetusel toimub Pärnus Audru ringrajal Summer Bash 2022 ehk Balti Driftimise Meistrivõistlused. Kui Kevin Pesur seekord Balti raames tribüünile ei saanud, siis Pärnu võistluse kavatseb noor driftikuningas kinni panna.

Maribel Vääna on lauljanna ja saatejuht ning alustas hiljuti videoblogi TV3.ee portaalis. “Läbi liikumise enesekindlaks!” – see on Maribeli moto ja kostub kõigist episoodidest mingil moel läbi. Mida põnevat järgmiste kuude jooksul toimuma hakkab, saad jälgida tv3.ee ja TV3Play.ee!