Video: Hullumeelne avarii! jalgpallur lendas autoga korvpallisaali

Pilt pärast karmi avariid
Pilt pärast karmi avariid — FOTO: MVN-en Football News Twitter

Belgia jalgpalliklubi OH Leuveni 25-aastane poolkaitsja Sofian Kiyine tegi mõned päevad tagasi (31. märtsil) karmi avarii, kui kaotas suurel kiirusel auto üle kontrolli ning “lendas” koos masinaga korvpallisaali.

Suure avarii teinud jalgpallur oli pärast tõsist õnnetust raskes seisundis. Hiljem on tulnud teated, et seisund on mängumehel juba kõvasti parem, kuigi ta murdis selles avariis roided, selgroolüli, silmakoopa ja kannaluu. Õnneks keegi teine selles hirmsas õnnetuses kannatada ei saanud.

Vaata seda karmi avariid:

 

“Õnneks polnud lapsi enam õnnetuspaigal. See oleks võinud olla veresaun.”

Videol on näha, et jalgpalluri auto kihutab mööda teed, kui see läheneb ringristmikule. Seejärel tõuseb auto ringteelt üles ja lendab meeletu kiirusega spordihalli, jättes hoonesse tohutu augu.

Õnnetuse hetkel viibisid ruumis lapsed, kes olid jagatud erinevatesse rühmadesse.

Korvpalliklubi Alliance Flemalle spordidirektor Loic Gachertz ütles HLN-ile: “See oli nagu gaasiplahvatus.”

“Olin oma mängijatega ja kahe sekundi pärast näen, et midagi puurib läbi seinte. Pidin ümber pöörama, et näha, et see on tegelikult auto. Tavaliselt istun koos oma mängijatega pingil, mis avariis hävines.”

“Nad olid just soojenduse lõpetanud, teised mängijad, kes olid just hakanud palle ära panema, olid veel sekundeid varem seal samas kohas. Kohapeal, kuhu see auto lendas.”

 

Louis Melini spordihallis korraldatakse jalgpalli, korvpalli ja iluvõimlemise võistlusi ja trenne, kuid tõenäoliselt jääb see pärast õnnetuse tekitatud kahjude tõttu veel pikemaks ajaks kasutuskõlbmatuks.