Daisy Kudre Schnyder keskel
Daisy Kudre Schnyder keskmine — FOTO: Agris Veckalniņš

Lätis toimuvatel täiskasvanute suusaorienteerumise Euroopa meistrivõistlustel võitis Daisy Kudre-Schnyder teise kuldmedali, kui 29-aastane eestlanna oli täna parim lühirajavõistlusel.

Eile oma esimese EM-kulla võitnud eestlanna edestas tänasel võistlusel hõbemedalile tulnud rootslannat Frida Sandbergi täpselt minutiga ning pronksi võitnud norralannat Anna Ulvensöni 1.36-ga.

Väga korraliku ja oma karjääri parima tulemuse, 7. koha sõitis täna välja ka Daisy õde Doris Kudre. Õele Daisyle jäi Doris alla 03.04. Epp Paalberg sai 15. koha (+05.26).

(Video: Eesti Orienteerumisliit)

Kudre-Schnyder on karjääri jooksul pärast tänast tulnud neljal korral maailmameistriks ning kahel korral Euroopa meistriks. Lisaks on ta võitnud teisi medaleid nii MM-ilt, kui ka EM-ilt.