Reklaam sulgub sekundi pärast

Video: 2022. aasta suurimad klikimagnetid – esikohal Ott Tänak ja Anett Kontaveit

Ott Tänak ja Anett Kontaveit nalja pilti tegemas
Anett Kontaveit ja Ott Tänak — FOTO: Ott Tänaku Instagram

2022. aasta hakkab läbi saama ja vaatame korra tagasi ning meenutame, millised videod olid sport.tv3.ee lehel sel spordiaastal kõige vaadatumad.

Statistika ei valeta - Eesti spordifännidele lähevad enim korda autoralli uudised.

Toome välja TOP 5 kõige vaadatumat videot 2022. aastal sport.tv3.ee lehel.

 

5. koht

Kalev Kruus käis ennast "kaardilugejana" proovile panemas: Käisime vaatamas, kuidas kulgeb Pierre Louis Loubet testipäev ja tõdesime, et need autod peavad jääma. Pierre Louis Loubet kõrval testikatse kaasa sõitnud spordireporter Kalev Kruus - Uskumatu, mille inimene on valmis ehitanud. Need autod peavad jääma.

 

 4. koht

Ei puudu tabelist ka armastatud "Rallistuudio kolmik" (Kalev Kruus, Margus Murakas ja Roland Murakas). “Panite tähele mida seal Neuvillele öeldi? Et lase Ott mööda või!?”

 

3.koht

Tantsud tähtedega telesaates alustas oma tantsijakarjääri Eesti edukaim jalgpallur. Seitse korda Eesti parimaks jalgpalluriks valitud Ragnar Klavan lõi tantsu ja Kalev Kruus kommenteeris.

 

 2. koht

Naudi Esapekka Lappi sõitu punktikatsel koos rallistuudio kommentaaridega. Esapekka Lappi, kes Soome MM-ralli eelviimasel kiiruskatsel keeras enda auto kolm korda üle katuse, suutis selle masinaga tulla siiski lõpuni ning võtta Tänaku ja Rovanperä järel kolmas koht. Müts maha nii Lappi, kui ka rallistuudio kommentaatorite ees!

 

 1. koht

Ott Tänak ja tema suhteliselt vaikne kaardilugeja Anett Kontaveit testikatsel. Rally Estonia testikatsel istus promosõiduks Ott Tänaku kõrvale Anett Kontaveit. 2019. aasta autoralli maailmameister ennast tagasi ei hoidnud! Testikatse aeg koos Eesti esireketiga oli 2:56.3, mis oli ainult 1,3 sekundit aeglasemalt, kui koos Martin Järveojaga parimal läbimisel.