Väga tubli! Epp Mäe võitis Euroopa meistrivõistlustel hõbemedali

Budapestis toimuvatel maadluse Euroopa meistrivõistlustel kaotas Epp Mäe (naiste kuni 76 kg kaalus) finaalis 1:2 türklanna Yasmine Adarile ning võitis hõbemedali.

Enne finaali:

Budapestis toimuvatel maadluse Euroopa meistrivõistlustel alistas tiitlikaitsja Epp Mäe naiste raskekaalu veerandfinaalis Itaalia maadleja Enrica Rinaldi. Avapoolaja järel juhtis Mäe 4:0. Teisel poolajal õnnestus sooritada 2 punktiline võte ning vastane seljatada.

Poolfinaalis maadles Mäe rumeenlanna Catalina Axentega, kes võitis oma veernadfinaalis Leedu maadlejat Kamile Gaucaitet 2:1. Poolfinaalmatši võitis kindla ülekaaluga Mäe, kes alistas oma vastase 10:0.

Teises poolfinaalis alistas türklanna Yasemin Adar 2:0 ungarlanna Bernadett Nagy. Adar on Tokyo olümpiamängude hõbemedalist, 2017. aasta maailmameister ja neljakordne Euroopa meister.