Tuuli Tomingas lõpetas suvebiatloni maailmameistrivõistlused medaliga

Tuuli Tomingas paremal (#3)
Tuuli Tomingas paremal (#3) — FOTO: Nordic Focus Photo Agency

Slovakkias Brezno-Osrblies toimunud suvebiatloni maailmameistrivõistlustel reedel 7,5 km supersprindis hõbemedali ning eile 6 km sprindis kuldmedali võitnud Tuuli Tomingas lõpetas täna ühisstardist võistluse hõbemedaliga.

Tuuli Tomingas lõpetas suvebiatloni maailmameistrivõistlused juba tuttavaks saanud poodiumil, saavutades ühisstardist sõidus 2. koha.

Naiste ühisstardist sõidu võitis täna tšehhitar Marketa Davidova. Tomingas kaotas teisena talle 8,1 sekundit ning kolmandaks tulnud sakslanna Marion Wiesensarter 12,1 sekundiga. Teise eestlannana stardis olnud Susan Külm sai 16. koha (+2.08,5).

Rene Zahkna sõitis meeste ühisstardist sõidus välja enda tänavuste maailmameistrivõistluste parima tulemuse, kui sai 8. koha.

Järgmisel aastal peetakse suvebiatloni maailmameistrivõistlused Otepääl.