Reklaam sulgub sekundi pärast

Mell alustas XTERRA World Touri sarja üldarvestuse 7. kohaga

Karl Mell
Karl Mell — FOTO: Erakogu (triatlon.ee)

Laupäeval alustati Portugalis Golegas XTERRA World Touri esimese etapiga, kus Karl Mell sai meeste üldarvestuses seitsmenda ja eliitklassi meeste seas neljanda koha.

Põhidistantsil tuli võistlejatel ujuda 1500 meetrit, sõita maastikuratastega 35 kilomeetrit ja joosta kümme kilomeetrit. Melli koguajaks mõõdeti kaks tundi, 53 minutit ja 23 sekundit.

„Esimese võistluse kohta võib öelda, et läks täitsa hästi. Eesmärk oli näha, mis seis on ja hooaja esimese stardi vead ära teha. Siit edasi lendan otse Kreekasse, kus toimub XTERRA World Touri teine etapp (27. ja 28. aprillil) ja tase on seal juba oluliselt kõrgem,“ ütles Mell.

Meeste üldarvestuses pälvis esikoha hispaanlane Ruben Ruzafa Cueto (2:34.31), teise koha sai kodupubliku rõõmuks Francois Vie (2:38.33) ja kolmanda koha parim 30-34-aastaste vanuseklassi sportlane Alejandro Villar (2:45.41). Eliitklassi meeste hulgas oli kolmas neljandana finišeerinud portugallane Joao Ferreira (2:48.28). Eliitklassi naiste seas võidutses prantslanna Emma Ducreux (3:12.14).