Reklaam sulgub sekundi pärast

Kivioja stardib laupäeval Singapuris T100 Triathlon World Touri teisel etapil

Kaidi Kivioja
Kaidi Kivioja — FOTO: triatlon.ee

Nädalavahetusel peetakse Singapuris T100 Triathlon World Touri teine etapp, kus laupäeval on Pro klassi naiste konkurentsis stardis Eesti parim naistriatleet Kaidi Kivioja.

Pro klassi naistele antakse start laupäeval Eesti aja järgi kell 9.15. „Olen Singapuris kohal olnud alates esmaspäeva õhtust ja mõned päevad saanud kohaneda. Tingimused on väga rasked, tõenäoliselt kõige raskemad, milles ma võistelnud olen – veetemperatuur on 31 kraadi, õhutemperatuur 30+ kraadi ja õhuniiskus 80-90%,“ ütles Kivioja võistluse eel.

„Võistluspäevaks lubab vihma, mis võib-olla on kuumuse mõttes leevenduseks, aga lisab kindlasti juba niigi raskele rattarajale veel ühe elemendi. Mul pole varem kuumusega palju probleeme olnud, aga siin peab kindlasti sellega arvestama ning võistlema natuke konservatiivsemalt ja kannalikult. Usun, et kui kõik läheb hästi, on mul head võimalused teha üks hea võistlus ja korralik tulemus.“

Pro klassi mehed on stardis pühapäeval Eesti aja järgi kell 10.15. Võistlusele saab kaasa elada Eurosport 1 ja @t100triathlon Youtube’i kanali vahendusel. Miamis peetud T100 Triathlon World Touri avaetapil sai Kivioja 10. koha.