Toeta võimalusel 10-aastase Eesti kettagolfi tulevikulootuse minekut MM-ile!

Taaniel Mehine
Taaniel Mehine — FOTO: Anar Sillakivi

27.-31. juunil toimuvad PDGA juunioride kettagolfi maailmameistrivõistlused, kuhu on võistlema minemas ka üks noor Eesti tulevikulootus.

Postitus pärineb Facebooki grupist DiscGolf

Head Taanieli sõbrad ja teie, kes te viitsite positust lugeda!
“Pisut rohkem kui kuu aja pärast algab USA-s Peorias ja selle ümbruses PDGA Junior World Championships. Võistlusel osaleb ligi 400 noort, nende seas on ka üks eestlane, 10-aastane Taaniel Mehine. Vanusegrupis MJ12 võtab ta mõõtu 70 teise discifanaatikuga USAst, Kanadast, Soomest, Austraaliast ja Šveitsist. Kokku viiel võistluspäeval ja neljal erineval rajal toimuvale üksikmänguturniirile eelneb ka paarismänguvõistlus, kus Taanieliga ühendab jõud Šveitsist pärit Luke Ferro.
Kes Taanielit ei tea, siis poiss viskas kettaid juba 5-aastasena ning viimasetel aastatel on ta ka erinevatest võistlustest osa võtnud. Kuigi siruulatus paneb viskekaugusele veel piirid ja kogemustepagas on ahtake, on ta nii mõnelgi korral astunud ka poodiumile ja teinud pilti endast suurematega. Igatahes on koduhoov kettaid täis, rattamuster kodu ja discipargi vahel asfaldisse kulunud ning kõik discgolfivideod Youtube’ist läbi vaadatud. Kõik see tuleneb suurest pühendumisest discile ja soovist saada Alpsist paremaks (oli juba 6-aastase Taanieli unistuseks).
Kui Sul on soov ja võimalus Taanieli maailmameistrivõistlustele saatmist toetada või tead mõnda ettevõtet-organisatsiooni, kellele võiks toetamine huvi pakkuda, siis hindame Sinu panust ja kontakti väga! Kogu teie toetus läheb vaid Taanieli võistluskulude katteks ja varustuse ostmiseks.”

EE582200221011891498
Tanel Mehine
Selgituseks: Taaniel MMile

Loomulikult püüame niipalju kui võimalik kajastada suurvõistlusega seotut Taanieli vastloodud Instagrami kontol.

Vaata originaalpostitust SIIT