Reklaam sulgub sekundi pärast

Video: Vaata septembris linastuva Anett Kontaveidi dokumentaalfilmi treilerit

Anett Kontaveit
Anett Kontaveit — FOTO: Scanpix

Režissöör Kaupo Kruusiaugu dokumentaalfilm Anett Kontaveitist jõuab kinodesse 27. septembril. Täna avalikustasid filmitootjad selle filmi treileri.

Režissöör Kaupo Kruusiaugu sõnul teeb filmi „Anett“ erakordseks see, et otsuse tippspordiga lõpetamiseks langetas Anett Kontaveit filmivõtete ajal. „Me läksime tegema filmi tipptennisistist: tema elust ja karjääri kujunemisest, teadmata, et juba filmivõtete perioodil sünnib Aneti karjääris nii oluline pööre. See oli unikaalne võimalus jälgida väga lähedalt nende elumuutvate otsuste küpsemist ja dokumenteerida Eesti spordiajaloo seisukohast murrangulisi hetki. Filmi vaataja saab näha päris elu, mis jääb glamuurse tennisemaailma puhul sageli varju: inimvõimete piiril pingutusi, võite ja kaotusi, raskeid otsuseid ja nendega kohanemist,“ rääkis Kruusiauk pressiteate vahendusel.

Film heidab pilgu Aneti argipäeva, nii nagu see paljude aastate jooksul oli: treeningud, reisimine, võistlused, hotellid ja kõige selle lõputu kordumine. Tulised heitlused ja võimsad emotsioonid võistlustel. Aga ka tohutu töö, pidev rutiin ja üksildus. Kõik see, mis on tipus olemise hind.

ANETT. Tiisertreiler from Flo Film on Vimeo.

ANETT. Tiisertreiler from Flo Film on Vimeo.