Väga kahju! Karjääri teise WTA turniirivõidu saanud Venelanna alistas finaalis Kanepi

Kaia Kanepi (WTA 37.) kaotas USAs Washingtonis toimunud WTA-turniiri finaalis venelanna Ljudmila Samsonovale (WTA 60.) 6:4, 3:6, 3:6 ning kahjuks jääb karjääri viies WTA turniiri võitmine järgmist korda ootama.

Enne finaali:

Kanepi ja Samsonova olid enne tänast varem korra kohtunud, kui 2021. aasta Wimbledoni tenniseturniiri avaringis sai 6:4, 6:2 võidu venelanna.

Kui eestlanna alistas poolfinaalis Austraalia tennisisti Daria Saville’i (WTA 88,) 6:3, 6:1., siis Samsonova sai oma poolfinaalis jagu hiinlanna Xiyu Wangist (Hiina, 95.) 6:1, 6:1.

Varem oli Kanepi turniirilt välja lülitanud veel Greet Minneni, Lin Zhu ja Anna Kalinskaja. Samsonova tegi eelmistes ringides sama Elise Mertensi, Alja Tomljanovici ja Emma Raducanu vastu.