Seitsmekordne Wimbledoni võitja Novak Djokovic pääses ilma veerandfinaalis mängimata poolfinaali

Novak Djokovic
Novak Djokovic — FOTO: Scanpix

Hetkel meeste maailma teine reket ja seitsmekordne Wimbledoni võitja Novak Djokovic pääses tänavu ilma mängimata poolfinaali, kuna tema vastane Alex De Minaur (ATP 9.) loobus põlvevigastuse tõttu veerandfinaalist.

Poolfinaalis tuleb 37-aastasel serblasel vastamisi minna ameeriklase Taylor Fritzi (ATP 12.) ja Itaalia tennisisti Lorenzo Musetti (ATP 25.) vahelise kohtumise võitajaga.

Eile selgusid kaks esimest poolfinalisti, kelleks on avaringis Mark Lajali alistanud maailma kolmas reket Carlos Alcaraz ja Daniil Medvedev (ATP 5.).

Tiitlikaitsja Alcaraz alistas veerandfinaalis 3 tundi ja 11 minutit kestnud kohtumises 5:7, 6:4, 6:2, 6:2 Tommy Pauli (ATP 13.). Medvedev oli 3 tundi ja 54 minutit kestnud kohtumises parem maailma esireketist Jannik Sinnerist 6:7, 6:4, 7:6, 2:6, 6:3. Poolfinaalis lähevadki samad mehed omavahel vastamisi.