Reklaam sulgub sekundi pärast

Nadal loobus viimasel hetkel Indian Wellsi tenniseturniirist

Rafael Nadal
Rafael Nadal — FOTO: Scanpix

ATP Indian Wells 1000 tenniseturniir toob sel ja järgmisel nädalal kokku maailma parimad mängijaid. Peamised favoriidid on muidugi Novak Djokovic, Carlos Alcaraz ja Jannik Sinner.

Kas võitja on üks kolmest parimast tennisistist? Jälgi turniiri otseülekandeid Go3 Sport telekanalite vahendusel!

Algselt pidi selle turniiri veelgi erilisemaks tegema kolmekordne Indian Wellsi meister Rafael Nadal, kes pidi naasma pärast jaanuari alguses saadud vigastust taas väljakule. Kahjuks andis aga legendaarne tennisist viimasel hetkel teada, et ta siiski ei osale seekord suurturniiril, kuna pole veel kõrgemaks konkurentsiks piisavalt terve.

Jaanuaris aastapikkuselt vigastuspausilt naasnud 37-aastane hispaanlane teatas ööl vastu neljapäeva, et peab Indian Wellsi turniirist loobuma. "Teatan suure kurbusega, et pean sellest imelisest turniirist loobuma. Kõik teavad, kuidas mulle see paik meeldib ja kui väga ma siin mängida tahan."

Nadal lisas: "Olen teinud selle turniiri jaoks kõvasti tööd, kuid ei tunne end veel piisavalt valmis, et nii olulisel turniiril mängida. See ei olnud lihtne otsus, aga ma ei saa endale ega oma fännidele valetada. Ma igatsen teid ja loodan, et turniir möödub edukalt."