Kristjan Tamm jõudis Dohas veerandfinaali, kus kohtub endise esisaja mängijaga

kristjan-tamm

Kristjan Tamm sai Dohas ITF-i M15 tenniseturniiril teise võidu ja jätkab veerandfinaalis.

Kuigi Tamme teise ringi vastane oli edetabeli põhjal nõrgem kui avaringi vastane, oli tänane kohtumine tasavägisem ja Eesti kolmas reket alistas hollandlase Guy den Heijeri (ATP 1438.) 6:4, 7:6 (7:0), vahendab tennisnet.ee

Veerandfinaalis ootab aga Tamme ees raske katsumus – tal tuleb kohtuda esimesena asetatud Marius Copiliga (Rumeenia), kes veel kolm aastat tagasi oli esisaja mängija (parim koht 56.).

Copilil on ka huvitav seos Eesti tennise ühe olulise saavutusega. Nimelt oli rumeenlane 2012. aastal Kaasani Challengeril tiitlikaitsja, kuid kaotas finaalis Jürgen Zoppile, kes tookord saavutas karjääri esimese Challengeri võidu. Copil ise on võitnud kolm Challengeri. Hetkel on ta maailma edetabelis 377. kohal.