Reklaam sulgub sekundi pärast

Kaia Kanepi kohtub jälle Tšehhi tulevikulootusega

Natuke vähem kui kahenädalase vahega kohtub Kaia Kanepi (1) Trophee Lagardere’i turniiril Pariisis taas Tšehhi tulevikulootuse Linda Fruhvirtovaga.

Foto: AFP/Scanpix

 

Eelmine matš peeti Madridi turniiri avaringis, kus Kaia võitis 6:3, 6:4, kuid väga lihtne see mäng ei olnud. Väike erinevus on selles, et eelmise kohtumise ajal oli Fruhvirtova veel 16-aastane, aga ta sai 1. mail aasta vanemaks. Nii noore mängija puhul võib arvata, et ta on iga turniiriga pisut parem, aga muidugi Kaia vastu ei saa neiu lootusi kuigi kõrgelt hinnata.

Fruhvirtoval läks ka kergemaks, et ta ei pidanud mängima venelanna Anna Blinkovaga, kes juba tabelisse loosituna ikkagi loobus turniirist. Nii tuli Tšehhi neiu vastaseks ameeriklanna Christina McHale, kes on maailma edetabelis temast isegi tagapool (vastavalt WTA 202. ja 210.). Fruhvirtova võitis veenvalt 6:1, 6:2.

Mängule, mis algab peaväljakul kolmapäeval kella 14 paiku või pisut varem/hiljem, me eelvaadet ei kirjuta, sest tegemist on WTA 125K (Challenger) turniiriga. Kuid antud juhul pole seda vajagi, sest saate ju Fruhvirtova kohta lugeda sellest eelvaatest, mille kirjutasime alles üle-eelmisel nädalal.

Kihlveokontorid pole veel jõudnud sellele mängule panuseid teha, eelmisel korral oli Kaia võidukoefitsient 1,49 ja Fruhvirtoval 2,63 ning ega need numbrid ei tohiks ka homsel mängul kuigivõrd erinevad olla.