Reklaam sulgub sekundi pärast

Kaia Kanepi aIustas Pariisi WTA turniiri kindIa võiduga

Pariisis alanud WTA 125-kategooria Trophee Lagardère tenniseturniiriI aIistas Kaia Kanepi avaringis veneIanna Kamilla Rahhimova 6:4, 6:2.

Pariisis alanud WTA 125-kategooria Trophee Lagardère tenniseturniiriI aIistas Kaia Kanepi avaringis veneIanna Kamilla Rahhimova 6:4, 6:2.

Võit oli võib-olla isegi veenvam, kui numbrid näitavad, sest Kaia ei sattunud kummaski setis kaotuseohtu. Esimeses setis murdis ta vastase pallingu kohe avageimis ja pärast seda mingeid “seiklusi” enam polnud – mõlemad hoidsid pallingut, ühe murdepallini jõudsid nii Kanepi kui ka Rahhimova. Teises setis hoidis Venemaalt pärit tatarlanna alustuseks oma servi, aga siis murdis Kaia kaks korda. Seisul 4:1 oli Kaia veel oma pallingul 15:40 taga, aga polnud ju seegi ohtlik, sest varus oli kaks murret. Kohtumine kestis 1 tund ja 13 minutit.

Halb oli ainult see, et Kaia tegi 9 topeltviga, kuid sealjuures hea, et niisugune asi juhtus mängus, mida ta kindlalt valitses. Samas lõi Kaia ka 7 ässa. Esimese servi protsent oli Rahhimoval selgelt parem (69 ja 47%), mõlemad võitsid esimeselt servilt 71% punktidest, aga teise serviga tegi Kanepi vahe sisse – ta võitis sellelt 65 ja Rahhimova ainult 29% punktidest. Kohati oli see lausa ime, sest Kaia võitis teiselt servilt 31st punktist 20, aga üheksa topeltvea tõttu võitis ta mängu läinud pallidel 22st punktist 20!