Reklaam sulgub sekundi pärast

Eestlannadel oli Tallinna ITF-turniiril võimalusi, aga teise ringi ei jõudnud keegi

maileen-nuudi
Foto: ITF

Kolm Eesti tennisisti pakkusid ITF-i W40 turniiril Tallink Open põneva elamuse, aga paraku ei suutnud võita Maileen Nuudi, Elena Malõgina ega ka Katriin Saar.

Kõigepealt mängis eestlannadest hoopis Anna Maria Tottrup, kellel nii kõrges konkurentsis nagu 40-tuhandeline turniiri läks kindlasti raskeks. Geimivõiduta ta ei jäänud, kuid 1:6, 1:6 kaotus maailma 279. reketile Andrea Lazaro Garciale (Hispaania) oli loogiline tulemus, kirjutab tennisnet.ee

Kui Nuudi mängis hästi algul, siis Malõgina ja Saar mängu teisel poolel. Nuudi oli aga ainus, kel õnnestus võita sett ja seda teisena asetatud Tena Lukase (Horvaatia, WTA 233.) vastu. Lõpuks Nuudi kaotas 6:3, 3:6, 1:6. 

Malõginalt loodeti võitu kõige rohkem, sest ta kohtus endast edetabelis ligi sada kohta tagapool (434.) asunud Deborah Chiesaga (Itaalia), kes pääses põhiturniirile kvalifikatsioonist. Paraku suutis Malõgina mängu võrdsustada või isegi pisut paremini mängida alles siis, kui ta oli taga 2:6, 0:3. Malõgina jõudis viigini 3:3 ja pärast seda, kui oli uuesti jäänud taha 3:5, ka viigini 5:5. Kuid seisul 5:6 kaotas Malõgina oma servigeimi ja mäng oli läbi. 

Saar kohtus samuti kvalifikatsioonist edasi pääsenud Freya Christiega (Suurbritannia, WTA 448.), aga meie mängijaga võrreldes oli briti edetabelikoht siiski päris hea. Saar kaotas matši täpselt sama tulemusega, kui Malõgina ehk 2:6, 5:7. 

Neljapäeval on eestlannad seega võistlustules vaid paarismängus. Üks peab võitma ja poolfinaali pääsema, sest Nuudi ja Lesley Pattinama Kerkhove (Holland) kohtuvad Saare ja Anastasia Kupareviga (Saksamaa).