Tartu Maratoni lastesõidud toimuvad hoolimata sulailmast

Tartu Maratoni lastesõidud toimuvad 18. veebruaril
Tartu Maratoni lastesõidud toimuvad 18. veebruaril — FOTO: Adam Illingworth

Tartu Maratoni lastesõidud toimuvad 18. veebruaril Tähtvere spordipargis / Tartu Maratoni lastesõidud stardivad juba sellel laupäeval.

Laupäeval, 18. veebruaril on Tähtvere spordiparki oodata palju väikseid suusasõpru, sest aset on leidmas 49. Tartu maratoni lastesõidud. Maratonil on võimalik vastavalt võimekusele valida kolme distantsi vahel – 400m, 1km ja 2km ning finišisse jõudes ootab igaüht medal!

Hoolimata esmaspäevasest sulailmast ning soojakraadidest, on Tähtvere spordipargis rada olemas ja ootab väikseid ning suuremaid suusatajaid.
Tartu Maratoni lasteürituste projektijuht Oliver Kivimäe sõnab, et radade kvaliteet ning sõidutingimused on head. „Kuigi radasid katab kunstlumi, siis laupäevase maratoni ootuses hirmu nende sulamise pärast tundma kindlasti ei pea,“ selgitab ta.

Ta lisab, et ööl vastu laupäeva on oodata lausa lumelisa, kuid isegi ilma selleta on suusatamise tingimused tagatud.

Lastesõitudele on võimalik internetis registreerida kuni 17.
veebruarini, samuti ka kohapeal üks tund enne starti. Iga osaleja saab endale parima stardinumbri – nr 1. Lastesõitude osalemistasu on 3 eurot.

Finišis ootab kõiki lõpetajaid medal ning koostööpartnerid on välja pannud ka erinevaid loosiauhindu. Kõik lõpetajad saavad medali ette näitamisel -20% soodustust ERMis, Auras ning Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis.

Lisainfo on leitav www.tartumaraton.ee