Reklaam sulgub sekundi pärast

Tanklakett Terminal Oil on asunud toetama Eesti Koolispordi Liitu

Eesti Koolispordi Liidu peasekretär Madis Pettai ja Terminal Oil turundusspetsialist Kristjan Kirsimäe
Eesti Koolispordi Liidu peasekretär Madis Pettai ja Terminal Oil turundusspetsialist Kristjan Kirsimäe — FOTO: Eesti Koolispordi Liit

Eesti Koolispordi Liit annab enda sotsiaalmeedia leheküljel teada, et tanklakett Terminal Oil on asunud toetama Eesti Koolispordi Liitu kolmes väga olulises ja edasiviivas segmendis.

Meil on äärmiselt hea meel teatada, et tanklakett Terminal Oil on asunud toetama Eesti Koolispordi Liitu kolmes meile väga olulises ja edasiviivas segmendis.

Teatavasti korraldab EKSL koolispordi üritusi üle Eesti, mis nõuab kahtlemata suurel hulgal kilomeetrite läbimist sõltumata ilmastikust või aastaajast. Alates 2023 aastast on Terminal meie kütusepartner, tänu kellele jõuavad EKSL-i tublid projektijuhid korraldama ja avama veel rohkem koolispordi üritusi.

Samuti toetab Terminal peagi ilmuva raamatu “Õnnelik Spordilaps” väljaandmist — esimene Eestis ilmuv raamat, mis suunatud lapsevanematele, kelle lapsed tegelevad organiseeritud spordiga. Raamatus räägivad kaasa paljud Eesti rahva poolt armastatud endised tippsportlased, kes täna ise lapsevanemad, tänaste sportlaste vanemad, hinnatud laste treenerid ning kehalise kasvatuse õpetajad.

Lisaks sai Terminalist legendaarse koolilaste teatejooksu “Tähelepanu START! Terminal” uus nimisponsor. Võistlussari, mis sai alguse juba aastal 1957, on pärast kaheaastast pausi taas jätkamas. Võistlussari täieneb tavapärastele eeljooksudele, poolfinaalidele ja finaalile nüüd ka virtuaalse väljakutse ehk Terminal Challenge ja Terminal Vägilase väljakuulutamisega. “Tähelepanu START! Terminal” finaali pääsenud kolmele parimale võistkonnale paneb Terminal välja aga rahalised auhinnad.