Reklaam sulgub sekundi pärast

Pühapäeval lõppeb väljalangemissõitude hooaeg UCI Mountain Bike Eliminator maailmameistrivõistlustega Hispaanias Barcelonas

Pühapäeval, 2. oktoobril, lõppeb väljalangemissõitude hooaeg UCI Mountain Bike Eliminator maailmameistrivõistlustega Hispaanias Barcelonas, kus võistlustulle asuvad ka eestlased Joosep Mesi (nr.45) ja Kirill Tarassov (nr.41) Trey Mountainbike Team, kirjutab ejl.ee.

Kirill Tarassov (Trey Mountainbike Team) / Foto: EJL.ee

Hispaania Barcelona on UCI maailmameistrivõistlusi võõrustanud ka 2019. aastal. Nagu varasemalt toimub ka sel korral võistlus Montjuïci rahvuspalee ees, majesteetliku Montjuïci mäe serval, pakkudes eliminaatoritähtedele muljetavaldavaid rajaelamusi.


Võistlusrada saab olema sarnane eelmisele aastale kui seal toimus MK-etapp. Rajal on veidi uuendatud takistusi ning lisatud on täiendav kurv ikoonilise trepitõusu ja finiši vahele, et võidusõidule veelgi pinget lisada!

Ametlik treening võistlusrajal algab pühapäeval kell 14:00 CEST. UCI maailmameistritiitlite jaht algab kvalifikatsiooni sõitudega kell 14:35´st. Võistlused algavad kell 15:30 ja otseülekanne City Mountainbike'i YouTube'i ja Facebooki kanalitel algab veerandfinaalist kell 16.00 CEST!