Mihkel Räim: Väga ei mõista, miks korraldajad sellist pulli teevad

MihkeI Räim andis Facebookis teada, mida ta ZLM Touri 1. etapist arvab.

Väga ei mõista, miks korraldajad sellist pulli teevad, et etapp algab õhtul kell 19:00 ja pikkuseks 100km. Proloogist ja TT-st saaksin veel aru, aga 100km... pikkus võinuks olla 50km ja tulemus oleks sama. Terve päev passid tühja ja siis jõuad alles 22:00 hotelli. Igatahes tingimused kõikidele samad, kuid õhku jäid küsimärgid.

Ring oli meisterdatud täpselt nagu hollandlastele kohane, kitsad teed, parem-vasak, ohutussaared kahte lehte jne. Turvalisus jättis ka veidi soovida, eriti lühikesel ringil võiks ju olla piisavalt turvajaid. Samuti polnud viimane kilomeeter väga turvaline, arvestades seda, et tegu 2.1 Pro sõiduga ja tuuri korraldatakse väga pikka aega. Loodame, et järgmistel etappidel pööratakse rohkem turvamisele tähelepanu.

Tiim aitas mind täna üsna hästi, isegi võiks öelda, et selle hooaja parim toetus nende poolt. Finish läks tuksi, kuna kaotasin oma lahtivedaja ära ca 1,5km enne lõppu, sain peaaegu tagasi tema tuulde, aga seis pundis oli väga kaootiline ja ohtlik. Ei saanud päris sinna, kuhu soovinuksin ja karjusin raadiosse tiimikaaslasele, et peab ise finishit tegema. 35. koht!

Foto: Yago Urrutia