Mihkel Räim: püsti tõusin ja spurtima hakkasin, siis lõi jalg krampi ja pidin sadulasse istuma

Mihkel Räme ratas
Mihkel Räme ratas — FOTO: Mihkel Räim Official

Mihkel Räim võtab enda sõidu kokku: Slovenia Istria – Kiire ja lühike raport. 4 suurt ringi, kus 3km tõus sees ja pärast lõpus 25km lühematel linnaringidel.

See sõit mulle üldiselt meeldib ja motivatsioon oli põhjas.
Sõit algas kohe mäkke 3km, esimene kord tundsin end hästi. Teine ring sain ka ees üle, aga tipus tundsin end väga kehvalt. Süda oli paha, pilt virvendas ees ja mul hakkas täiega külm. Ei saa aru, mis see oli. Üritasin taastuda. Kolmas ring võtsin teadlikult tõusu rahulikumalt ja lootsin, et keegi mind punti tagasi viib. Õnneks nii ka läks ja viimane ring samamoodi. Ei olnud enam tunne hea, aga see polnud nagu rõve tunne jalas, vaid hingamises ja üldises olekus. Kannatasin ära ja lõpus hoidsin end ette, läksin finishit tegema, olin üsna normil positsioonil, aga kui ma püsti tõusin ja spurtima hakkasin, siis lõi parem jalg krampi ja pidin sadulasse istuma.
Tulemust ei tulnud ja väga kahju, sest meeskonnakaaslased aitasid mind kenasti ja sõitsime nagu meeskond. Tahtsin vähemalt poodiumi, aga no mis sa teed. Seekord siis sedasi. Ei teagi, mis täna viga oli organismis. Võimalik, et mingi õietolmu allergia vms, sest kõik õitseb siin ja ennegi olen sellega endale näppu lõiganud.
Järgmine start nädala pärast GP Adria.