Mihkel Räim: Positiivse asjana võin veel esile tuua enesetunde, natuke oli jälle eelmise nädalaga paremaks läinud

Mihkel Räim
Mihkel Räim — FOTO: Mihkel Räim Facebook

Mihkel Räime kokkuvõte: Üks suuremaid sõite selle aasta kalendris. Saime kutse üsna viimasel hetkel, aga vähemalt saime. Kunagi olen sellel sõidul ka 2. olnud, aga hetkel vanu aegu meenutama ei hakka.

Eestlane osales Rund um Köln UCI 1.1 ühepäeva sõidul ning tegi oma sotsiaalmeedias võistlusest kokkuvõtte.

“Rajal palju 1-1.5km järske tõuse, otseselt siledat väga palju polnud. Tõusumeetreid kogunes ca 2400.
Väga lahtine sõit, kõike võis juhtuda. Tundsin end tegelikult üsna hästi, kinnitas eelmist nädalat, et vorm ja jalad on siiamaani vast selle aasta parimas seisus. Kölnis sai saatuslikuks minu enda taktikaline viga, nimelt oli üks kitsas tõus, kus Bora tiim läks esimeste hulgas peale, lasi hoo maha ja siis panid põhjagaasiga minema. Ajasin ise kilomeetrid sassi ja pidanuks eespool olema, paljud pidid tõusul kõndima ja seda vahet oli juba raske tagasi sõita. Olin teises pundis ja panime ka korralikult gaasi, et saaks ette tagasi, kuid kahjuks meil see ei õnnestunud. Lohutuseks võin öelda, et minu pundis oli nii mõnigi nimekas veteran, kes samasuguse apsu sisse lasi. Koht 42. aga sain väga olulise ja raske trennipäeva enne Tour of Estoniat, usun, et see tuleb kasuks.”

“Positiivse asjana võin veel esile tuua enesetunde, natuke oli jälle eelmise nädalaga paremaks läinud.”

“Järgmine start juba sel nädalal Tour of Estonia, tulge vaatama ja kaasa elama ning rattarallil saame jub amööbi võtta!”